This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Czynniki chłodnicze Kraków R134a

Czynniki chłodniczy to nic innego jak substancja uczestnicząca w wymianie ciepła w urządzeniu chłodniczym, która pobiera ciepło przez tzw. odparowanie w niskich temperaturach i przy niskim ciśnieniu, a oddaje przez skraplanie przy odpowiednio wyższej temperaturze i wyższym ciśnieniu. Czynniki chłodnicze ( gazy chłodnicze ) stosowane są w układach i urządzeniach chłodniczych. Klimahurt czynniki chłodnicze Kraków oferuje w swojej sprzedaży szeroką gammę gazów stosowanych zarówno do klimatyzacji samochodowej R134a, a także pozostałe czynniki takie jak R404a, R410a, R407c, R507, R600a, zamienniki za czynnik R22, który jest już wycofany ze sprzedaży. Czynniki chłodnicze oferowane przez firmę KLIMAHURT są to produkty najwyższej jakości europejskiej, posiadają certyfikaty, a także spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dla warstwy ozonowej. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.klimahurt.pl, natomiast cennik czynników chłodniczych znajduje się do pobrania na stronie internetowej http://klimahurt.pl/cennik/czynniki_cennik.pdf